Patronat Honorowy

Corab

 

corab.JPG


Firma Corab powstała w 1991 r. Od początku swojej działalności zajmuje się techniką satelitarną w zakresie produkcji, dystrybucji i obsługi satelitarnych platform na całym świecie. Obecnie jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku satelitarnym oraz zajmuje znaczącą pozycję na rynkach światowych. Główna działalność to dostawy sprzętu do odbioru kodowanych i niekodowanych programów satelitarnych zgodnie z wymaganiami klientów. Firma również kompletuje, dystrybuuje i pośredniczy w dostawach sprzętu specjalistycznego, dedykowanego dla ściśle określonego projektu oraz oferuje zastępstwo logistyczne, polegające na skróceniu łańcucha dostaw do klienta końcowego, co w konsekwencji powoduje zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesów logistycznych.

Corab od lat współpracuje z wiodącymi firmami światowymi i aktywnie uczestniczy w procesie projektowo-wdrożeniowym nowych rozwiązań technologicznych. Jednym z takich działań jest opracowanie, przy współpracy z firmą MTI, zestawu antenowego ASC 700P służącego do odbioru programów satelitarnych kodowanych w nowej technologii. Rozwiązanie to pozwoliło na zastąpienie dotychczas stosowanych dużych anten odbiorczych, zestawem o znacznie mniejszych gabarytach, gwarantując jednocześnie uzyskanie zdecydowanie lepszych parametrów odbiorczych. Okazało się to rozwiązaniem bardzo docenionym przez naszych najważniejszych klientów. Kolejnym flagowym produktem jest antena Superdish ASC 800TA. Antena o doskonałej konstrukcji i parametrach umożliwiających optymalny odbiór programów HDTV. Dodatkowo, antena Super Dish jest anteną zaprojektowaną dla konstelacji z pięcioma pozycjami geostacjonarnymi w wypadku indywidualnej instalacji satelitarnej lub trzech, w wypadku małej sieci multimedialnej. Możliwości techniczne, jakie ma antena Superdish, „kwalifikują ją do światowej czołówki anten satelitarnych, a zarazem jest zwiastunem zmian, jakie czekają nas w najbliższych latach” (Marian Pokorski).

Firma Corab ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów, które zostały stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie ostatecznego użytkownika. Za innowacyjne rozwiązania i produkty wysokiej jakości otrzymała szereg nagród i wyróżnień.

Produkty firmy Corab wytwarzane są w systemie jakości ISO 9001:2008 oraz opatrzona znakiem TUV Rheinland (certyfikatem testowanego produktu). Gwarantuje to najwyższą jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania oraz wyróżnia produkty na tle konkurencji.

www.corab.eu

[ Wstecz ]