Patronat Honorowy

O konkursie

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej - ponadtrzydziestoletniej tradycji.


ZŁOTY MEDAL: NAGRODA EKSPERTÓW

zm_2013-logo.jpg

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.


ZŁOTY MEDAL - WYBÓR KONSUMENTÓW

zm-wk_2013-logo.jpg

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "ZŁOTY MEDAL – WYBÓR KONSUMENTÓW" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów. Głosowania prowadzone są na stronie www.zlotymedal.mtp.pl oraz za pomocą interaktywnych ekranów dotykowych w specjalnie stworzonych przestrzeniach Strefy Mistrzów. Strefy zlokalizowane są w pawilonach 3, 5 i w pasażu przy pawilonie 7A. Tytuł "Złoty Medal - Wybór Konsumentów" jest przyznawany zwycięzcy miesiąc po zakończeniu imprezy targowej, po wcześniejszym podsumowaniu wyników głosowania.

 

Informacje o nagrodzonych produktach pojawiają się w:

  • prasie branżowej i na stronach portali, które podjęły współpracę medialna z targami,
  • na stronach Międzynarodowych Targów Poznańskich (strona główna MTP, strona targów EURO-REKLAMA i strona www.zlotymedal.mtp.pl),
  • w materiałach prasowych wysyłanych do mediów branżowych,
  • w materiałach prasowych wysyłanych przez Centrum Prasowe MTP do mediów ogólnopolskich i lokalnych,
  • w informatorze dla zwiedzających

Laureat Złotego Medalu otrzymje Pakiet Medalisty – komplet materiałów, których będzie mógł użyć w swojej kampanii promocyjnej: statuetkę Złotego Medalu, logotyp wraz z księgą znaku i szablonem reklamy prasowej, stand promujący nagrodę oraz zdjęcia z wręczenia nagród.

Informacje o produktach nagrodzonych Złotym Medalem prezentowane będą w Strefie Mistrzów – specjalnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej. Tam zwiedzający będą mogli oddawać głosy na nagrodzone produkty. Głosować będzie można również na stronie internetowej Złotego Medalu. Produkt nagrodzony na targach EURO-REKLAMA, który otrzyma największą liczbę głosów zwiedzających i internautów, zdobędzie prestiżowy tytuł ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTÓW. Podsumowanie wyników głosowania i rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi miesiąc po zakończeniu targów.

Organizacja Konkursu o Złoty Medal MTP
Jolanta Kanikowska
Tel. 61/8692 24 06
e-mail: j.kanikowska@binte.pl

[ Wstecz ]